Destiny 2 – Bungie nespěchá s opravou chyby umožňující hrát raid ve 12 členném týmu

Bungie nespěchá s opravou chyby v Destiny 2, která umožňuje 12 hráčům účastnit se raidu, který je určen pouze šestičlenným týmům, a podle všeho to ještě nějakou chvíli nebude opravovat.

Jak Destiny 1, tak i Destiny 2 jsou obrovské hry, které obsahují řadu glitchů, které ovšem fanoušci této online multiplayerové hry mají tolik rádi a mnohdy jim umožňují dosahovat neuvěřitelných výkonů, jako například dokončit raid s jednou jedinou postavou.

Hráči Destiny 2 nedávno objevili způsob, jak obejít limit party v raid dungeonech. Bungie považuje výsledek tohoto zneužití za zábavný a ve výsledku je velmi nízko na seznamu patchů. To znamená, že hráči, kteří se obávali toho, že chyba bude brzy odstraněna, mohou být nyní klidní a nadále se vydávat na raid ve více jak 6-ti členném týmu. 

Tato chyba, která vyžaduje precizní načasování je navíc dostupná na všech platformách. Tým Destiny 2 věnuje pozornost humbuku kolem této chyby a je rád, že se fanoušci tímto exploitem baví.

Tým je samozřejmě rozhodnut tuto chybu nakonec opravit, ale v současné době nevidí, že by tato chyba hráčům nějak škodila, ale varuje, že hráči by si měli být vědomi, že použití exploitu může způsobit neočekávané chování hry.

Studio to plánuje opravit někdy před spuštěním Grandmaster Nightfall 16. března.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X / S.

The post Destiny 2 – Bungie nespěchá s opravou chyby umožňující hrát raid ve 12 členném týmu first appeared on GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.