Destiny 2: Beyond Light obsadilo ve službě Steam dvě nejprodávanější místa

Destiny 2: Beyond Light má silný začátek, protože expanze zaujala v minulém týdnu pozici dvou nejprodávanějších Steam her.

 

Poptávka po nové expanzi pro Destiny 2 zůstala i nadále velmi silná. Poté, co expanze Shadowkeep v roce 2019 triumfovala prodejním žebříčkům Steamu, její následná expanze Beyond Light přinesla svůj vlastní působivý prodejní výkon a stala se nejen nejprodávanější hrou na platformě, ale také druhou nejvyšší.

Nejnovější grafy Steamu (jak si všimli členové ResetEra) ukazují, že Deluxe Edition of Beyond Light přinesla v minulém týdnu největší výnosy ze všech her v digitálním obchodě. I díky tomu se podařilo Beyond Light dostat na třetí pozici mezi  posledními 10 nejprodávanějšími bestsellery. 

Dosavadní úspěch hry Beyond Light je ještě působivější s ohledem na množství problémů, které toto rozšíření od vydání provází. Není překvapením, že obrovská aktualizace a příliv hráčů v úterý vedly k problémům se servery, které hráčům znesnadňovaly přístup ke hře.  Hráči také objevili řadu technických problémů, přičemž nejhorší závady přinutily Bungie deaktivovat některé odměny a zbraně Destiny 2 a Trial of Osiris až na konec měsíce. 

To ovšem není vše! Hráči jsou také nespokojeni s tím, že Beyond Light přidalo jen o třetinu více nových zbraní než expanze Forsaken z roku 2018. Dalším problémem je nevyváženost nové podtřídy Stasis v PvP. Když k tomu přidáme současný přístup Bungie k ukončení platnosti starších zbraní a armorů, tak se není co divit, že většina fanoušků je velmi nespokojených. 

Zdroj: GamePress.cz

2 komentáře: „Destiny 2: Beyond Light obsadilo ve službě Steam dvě nejprodávanější místa

 • Philip SciPhi
  16.11.2020 (16:27)
  Permalink

  To je tak, když vezmete stálým D2 hráčům veškerý ostatní obsah + světy a prodáte jim přídavek s jedinym stereotypním zamrzlým světem, tak ještě aby nee 😂

 • Richard Blahout
  17.11.2020 (7:38)
  Permalink

  Philip SciPhi presne, me uz to nebaví, lezlo mi krkem i ty questy téměř stejne dokola

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.