Datamining PC verze odhalil lokace z Destiny

PC verze hry se sotva ohřála na discích vašich počítačů a už se několika moderům povedlo dešifrovat mraky audio souborů, které odkazují na spoustu nových lokací, které ve hře zatím nejsou.

Uniklo přes 26000 souborů, ve kterých jsou rozhovory vztahující se k destinacím z prvního dílu a více-méně potvrzeným eventům. Jsou tam i nějaké náznaky na nadcházející DLC.

Mezi některými byli slyšet názvy Ganymede a The Myriad což jsou lokace o kterých ještě nikde nebyla ani zmínka. Dále se v nich mluví o Merkuru a o Shiro-4, který by se měl právě na Merkuru nacházet a bude nějakým způsobem zasahovat do příběhu prvního DLC.

Dále v rozhovorech vyznívá, že v určitém momentu se Osiris vrátí na Tower, pravděpodobně někdy ke konci DLC. Mnoho lokací Destiny 1 jako planety a patroly na Venuši, Marsu, Dreadnaughtu, Rusko dokonce i Prison of Elders zaznělo v několika rozhovorech a to ve zmínce s Red Legion, takže tam budou hrát nějakou roli.

Sociální prostor jako je Reef také zazněl spolu s eventy Festival of the Lost a Crimson Days což naznačuje, že se jich taky dočkáme. A již víme že Festival of the Lost tento rok bude.

Ještě zajímavější jsou náznaky na druhé DLC, které se bude motat okolo Warmind Rasputina. Nejspíš bude lokací pro toto DLC Phobos a příběh se bude odehrávat hlavně tam. Lord Saladin měl několik větiček přímo o Rasputinovi a bude do toho všeho nějak zamotán.

Všechny tyhle informace přinesl Reddit uživatel TheEcumene a nabídl to vše pěkně seřazené do složek.

Copak si myslíte vy přátelé, že by Destiny 2 v brzké době dostalo pořádný boost lokací? A uvítáte lokace z Destiny 1 nebo jste spíš pro úplně nové?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.