Dance Party a Loot-a-Palooza klíč?

S nejnovější aktualizací Destiny 2 se hráči konečně mohou vrátit k frakcím, jimž přísahali svou oddanost v prvním dílu (Dead Orbit, Future War Cult a New Monarchy). Kromě toho se však v Toweru objevuje také nové tajemství (které se po dohrání hlavní kampaně odblokuje), které vás zavede k zajímavému lootu. Jedním z takových tajemství je Dance Party a vyžaduje vlastnit Dance Party Key.


Loot-a-Palooza klíč

Chcete-li získat klíč Loot-a-Palooza, musíte dokončit Leviathan Raid. Šance na drop je ovšem malá, a čistě náhodná. Pokud budete mít to štěstí a klíč vám padne, vraťte se na Tower kde musíte najít konzoli, která se nachází v místě Dead Obrit frakce. Po aktivaci se spustí veřejný event nazvaný Cayde-6 has dropped treasure chests in the Tower. Have at ‚em!“. Po aktivaci musíte sledovat ikonky ve hře které vás zavedou k truhlám. Ty budou schované po Toweru a bude k nim nutno různě vyskákat. Truhlu ovšem může otevřít jen ten kdo event spustí.


Dance Party klíč

Dokončením výše uvedeného kroku Loot-a-Palooza obdržíte klíč Dance Party. Tento klíč lze použít pouze u jedné ze tří frakcí (přes konzoli umístěnou poblíž vendora). Po spuštění začne Dance Party kde vám z truhly může dropnout jak legendární tak exotické vybavení!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.