Curse of Osiris první DLC nás zavede na Merkur

Když vyšlo do Destiny první rozšíření přineslo i nejhranější mód hry, který hráče udržel po 3 roky. Trials of Osiris a právě Warlock Osiris bude hlavní zápletkou prvního rozšíření do Destiny 2, kde ho budeme zachraňovat.

Osiris je válečný veterán z bitvy šesti front. Dlouho byl velitelem Vanguardů a poradce Speakera. Ale jeho zvědavost o původu a důvodu Guardianů a temnoty ho přivedla k šílenství. Jeho posedlost zkoumáním temnoty donutila Speakera ho nakonec vyhnat z Toweru a posledního města.

Učedníci Osirise poté založili Cruciblový turnaj Trials of Osiris, který měl za úkol vycvičit Guardiany pro jeho věc. V turnaji bylo potřeba vyhrát nad 9 týmy bez jediné prohry. Takový průběh vás dostal až na Lighthouse, který byl pro mnoho hráčů nedosažitelnou metou. To byl důvod proč byl tento víkendový turnaj tolik oblíbený.

Lighthouse se stane novým sociálním prostorem v připravovaném rozšíření The Curse of Osiris, které je naplánované na prosinec. Naštěstí v Bungie vědí, že DLC tak jak byli v původním Destiny se mnoho hráčům nelíbilo. Obsahu bylo velmi pomálu. U Destiny 2 to bude vypadat úplně jinak. Nejen, že Lighthouse bude novým sociálním prostorem, současně s ním bude na Merkuru i nová patrol zóna. Velikostí se tedy dá přirovnat spíše k rozšíření Taken King ale více informací by mělo být co nevidět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.