Crucible na nových konzolích poběží ve 120FPS

Zatímco Bungie již dříve potvrdilo řadu nových funkcí nové generace konzolí, PlayStation 5 a Xbox Series X, studio zjevně neoznámilo vše. Během Xbox Series X Global Launch Livestream se Phil Spencer a výkonný ředitel Bungie Pete Parsons sešli, aby si zahráli kousek Beyond Light. Během hraní Spencer potvrdil, že tento zážitek je na Xbox Series X s uzamčenými 60 snímky za sekundu.

Nicméně oba naznačili že nějakou informaci mají. Nakonec Parsons oficiálně oznámil, že PvP Crucible mód poběží rychlostí 120 snímků za sekundu na všech next-gen. Vzhledem k tomu, že šlo o vysílání pro Xbox, Parsons PS5 výslovně nezmínil, je však velmi nepravděpodobné, že by toto nastavení na nejnovější konzoli Sony nebylo také.

I když tato překvapivá novinka nepochybně nadchne hráče příští generace, aktualizace pro nové konzole bude 8. prosince, někteří se v komentářích již začali ptát, jak to bude vyvážené, až se postavíme proti uživatelům současné generace, kteří se tohoto zvýšení snímkové frekvence nedočkají. Je také nejasné, v jakém rozlišení bude běžet, někteří se ptají, jestli to zachová 4K nebo klesne na 1080p.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.