Co přinesl první live stream Bungie k DLC Warmind pro Destiny 2

Ten ve studiu nejprve uvítal režiséra hry Brenta Gibsona a Partner Design Leadera DLC Warmind  Evana Nikoliche.

Oba nám představili novou lokaci na Marsu, kam se po dlouhé době vracíme a kde se bude odehrávat příběh Ana Braye a Rasputina.

Warmind bude obsahovat nové aktivity, zbraně, vybavení, obsah endgame a zcela nový příběh. Rozšíření přinese hráčům nový cíl, Hella Basin, umístěný uvnitř zmrazeného pólu na Marsu.

Mars by měl také ukrývat velkou spoustu věcí k objevování a řadu nového obsahu, včetně nového herního módu. Vývojáři vyzývají hráče k tomu, aby si všechny nové věci které DLC přinese objevili.  Mars na rozdíl od Merkuru nabídne hráčům také možnost využívat sparrow, což rozhodně vítáme.

Dalšími hosty ve studiu byli vedoucí návrháři Ben Wommack a JacobBenton, ti nám přiblížili jednu z novinek, kterou je nová aktivita nazvaná Escalation Protokol, jedná se o Rasputinovu technologii, která spouští Public Event postavený na horde módu, kdy na vás nabíhají vlny nepřátel doplněny řadou bossů. Na hráče čeká celkem 7 vln, přičemž každá vlna má svého jedinečného bosse a každý týden bude na konci sedmé vlny jiný unikátní boss, těch má Bungie v zásobě celkem 5. Jak jsme mohli vidět tak v této aktivitě se budete moci potkat i s jinými fireteamy, což připomíná mix Court of Oryx a do značné míry také přepracovaný a značně vylepšený Prison of Elders. Kromě výše zmíněného má Warmind také nabídnout hráčům finální Raid Lair z Leviathanu nazvaný Spire of Stars, který má hráčům nabídnout za dokončení opravdu velkou odměnu.

Jako poslední stream přinesl informace o updatech pro třetí sezónu v Destiny 2, která odstartuje společně s DLC Warmind.

  • Jako první se vývojáři zaměřili na Crucible, kde představili Valor Rank a Glory Rank, které mají zajistit minimalizaci odpojování hráčů ze hry, ti potom mají být penalizováni.


  • Dále byla představena nová pulsní puška nazvaná Redrix´s Claymore, která má mít nový perk Desperado, který funguje společne s perkem Outlaw zbraň se při precision killu rychleji nabíjí a bude i rychleji střílet. Tuto zbraň nezíská jen tak každý a budete si ji muset opravdu zasloužit.

  • Vrací se oblíbené Private Matches, kde si budete moci na všech mapách vyzkoušet všechny módy a poměřit síly se svými přáteli. Abyste však měli v Private Matches přístup k DLC mapám, budete jej muset vlastnit.

 

  • Představena byla také zcela nová mapa s názvem Solitude, která byla navržena speciálně pro režim Survival, nicméně si na ní budou moci hráči zahrát i všechny zbylé režimy.
  • Všechny nové mapy nyní budou dostupné i pro hráče, kteří DLC mít nebudou v rámci Quickplay nebo Competetiv playlistu.
  • Úprav se dočkali také Exotické zbraně, například odražené střely Hard Light mají dvojnásobnou damage než dosud.

Bohužel jak jsme mohli vidět studio zatím nevyřešilo problém s kápěmi, které neustále tvoří chyby v grafice, což je dlouhodobý neduh obou dílů Destiny.

Níže se také můžete podívat na celý záznam streamu.

DLC Warmind bude k dispozici na PC, PS4 a Xbox One 8. května.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.