Členové týmu Bungie jsou „nadchnutí“ pro něco tajemného

V zákulisí společnosti Bungie se možná děje něco tajemného, protože vývojový tým stojící za Destiny 2 něco naznačuje.

Bungie, které stojí za řadou úspěšných projektů je u hráčů velmi oblíbené, zejména pro jejich fantasy sci-fi světy, které vytváří. Nyní se zdá, že řada členů jejich vývojářského týmu je pro něco nadšena a možná teasuje nějaký nový tajný projekt.

Díky úspěchu her jako Destiny 2 se  Bungie jako vývojář masivně rozrůstá. Studio se rozšířilo, franšíza Destiny se neustále rozrůstá a Bungie pracuje na nové IP. Členové týmu často komunikují se svými fanoušky obklopujícími tyto hry a včera spousta z nich tweetovala jednoduše slovo „BUNGIE“ ve všech příspěvcích.

Co může BUNGIE znamenat, není známo, ale členové vývojového týmu Bungie se zdají být z práce ve studiu nadšení. Samozřejmě to může být naprosto nesmyslná zpráva, může to být tým, který troluje fanoušky a trochu se baví, nebo to může být tím, že se tým dozvěděl potvrzení obrovské zprávy, kterou může být i spekulace o tom, že Microsoft by toto studio mohl koupit. Ať už je to cokoli, mnoho členů vývojového týmu Bungie se na Twitteru připojilo k oslavě studia.

BUNGIE

— Joe Blackburn (@joegoroth) March 11, 2021

BUNGIE

— dmg04 (@A_dmg04) March 12, 2021

Snad nejzajímavější tweet uveřejnil Josh Kulinski, hlavní herní designér hry Destiny 2. Místo toho, aby Kulinski sledoval trend BUNGIE, tweetoval? “Nemyslím si, že jsem v životě opustil společenskou schůzku s větším nadšením.”

To by odpovídalo vzrušení členů jeho týmu v Bungie. Josh však následoval svůj tweet s tvrzením, že šlo pouze o třídenní víkend, který vedení na schůzce poskytlo. Ovšem dá se předpokládat, že třídenní víkend nepovede k vůbec nejvíce medializované reakci na setkání vůbec.

I don’t think I have ever left a company meeting more hyped in my life.

— Josh Kulinski (@JoshKulinski) March 12, 2021

K zábavě BUNGIE se připojil také Christopher Barret, který také pracuje v Bungie a má biografii na Twitteru, kde je uvedeno, že je ředitelem něčeho neohlášeného. Barret možná pracuje na nové IP v Bungie, která může být vydána až v roce 2025.

BUNGIE

— Christopher Barrett (@cgbarrett) March 12, 2021

Pokud mají vzrušující tweety cokoli společného s budoucími produkty, jako je nová IP, budou si fanoušci pravděpodobně muset chvíli počkat, než zjistí o co jde. S tím, jak rychle se vývojáři Bungie snaží zakrýt své stopy, je možné, že tweety byly skutečně rozeslány v jednoduché neškodné zábavě, nebo se mohlo stát, že se v zákulisí stalo něco velkého.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Členové týmu Bungie jsou „nadchnutí“ pro něco tajemného first appeared on GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.