Bungie zvýší s DLC Warmind Power Level drop u starších raidů Destiny 2

Nyní se k nám dostává informace, že se Bungie rozhodlo navýšit power level dropů starších raidů, což byla velmi kritizovaná věc v Destiny 1, kdy hráči s každou novou expanzí ztratili motivaci a důvod hrát starší raidy, jelikož nenabízeli odpovídající odměnu a to i přes to, že armor i zbraně byly velmi u hráčů velmi oblíbené. Bungie se tím snažila povzbudit hráče k hraní především nového obsahu, což nebylo nejšťastnější rozhodnutí. Hráči se nakonec u Destiny 1 dočkali ovšem jen několik měsíců před vydáním Destiny 2.

Nyní se Bungie chystá provést tuto změnu již s expanzí Warmind. Podle studia totiž Leviathan raid a Eater of Worlds raid lair dostanou power level dropy s novou úrovní, která se vyrovná expanzi Warmind. Tato informace pochází od designéra odměn Daniela Auchenpaugha. Ten potvrdil, že se hráči budou schopni dostat na novou maximální hranici 380, která přijde s expanzí Warmind nejen díky hraní nového obsahu, ale také díky tomu, že budou hrát starší raidy. Zároveň dodává, že toto bude jedna z cest jak se na maximální power level dostat co nejrychleji.

Na druhou stranu bohužel expanze Warmind nenavýší obtížnost předchozích Raidů, a také zatím není jasné, zda maximální power bude padat jak v normal tak prestige verzích.

DLC Warmind pro Destiny 2 vychází 8. května na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.