Bungie zruší poslední LiveStream k DLC Curse of Osiris kvůli kritice hráčů

“Investujeme veškeré úsilí do poskytování informací o Destiny 2 ,”

uvedl David “DeeJ” Dague, komunitní manažer společnosti Bungie, který dnes odpoledne uveřejnil na fórech studia .

“Uslyšíte vedení studia o jejich hodnocení Destiny, budou také hovořit o našich cílech které s hrou máme a také se dozvíte jak reagujeme na vaše připomínky některými herními aktualizacemi, které do hry přijdou v následujících týdnech.”

Dříve naplánovaný třetí LiveStream k DLC Curse of Osiris, se mělo věnovat předvedení vybavení, které budou moci hráči v expanzi získat a také PvP. Je ale velmi pravděpodobné, že studio v tomto okamžiku zruší propagační akci DLC, vzhledem ke kritice a nepřátelství hráčů Destiny vůči jež vůči studiu nyní panuje.

Základna hráčů Destiny 2 má v současné době značnou krizi v důvěře vůči k Bungie. Studio však doufá, že se mu podaří s DLC oživit zájem hráčů o hru.

Ale vztahy mezi hráči a Bungie jsou více než napjaté i díky nedávnému zjištění, že hra okrádala hráče o XP jen proto aby se více utrácelo za mikrotransakce. Studio ihned uvedlo, že provádí nápravu. Ale hráči brzy zjistili, že řešení zřejmě zahrnovalo zdvojnásobení množství XP potřebného k vyrovnání , což jen způsobilo další výtržnosti v komunitě. Luke Smith, ředitel hry poté rychle přispěchal na Twitteru s oznámením, že studio pracuje na vylepšeních a plánuje změny systémů a mechanik, které do hry přijdou s prosincovým updatem.

To si ale nemyslíme, dle toho co zatím studio předvedlo bude i nadále pokračovat odliv hráčů a jsme velmi zvědavi na to jak moc bude DLC prodávané. Stačí se jen podívat na úvodní stranu Destiny subreddit, kde si většina hráčů stěžuje na minimální rozmanitost, nulový obsah.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.