Bungie vysvětluje, proč stále není možné na Mercuru použít Sparrow

I když asi nyní většina fanoušků plní týdenní aktivity a quest na Bad Juju, čímž si tak krátí čekání na vydání rozšíření Shadowkeep, tak stále kolují otázky, proč dosud nepřišla do hry aktualizace, která by umožnila použití Sparrow na Mercuru?

Nyní komunitní manager Destiny 2 dmg04 objasnil, proč tomu tak je. Dmg04 uvedl, že studio se tuto funkci snažilo do hry přidat, ovšem zjistilo, že přidání by způsobilo nějaké chyby, které by mohli mít negativní dopad na na některé aktivity probíhající na Merkuru. Dle jeho tvrzení tím studio ztratilo nějaký čas, který mohl být věnován jinému obsahu pro hru.

Bungie se následně údajně rozhodlo vrátit požadavek na čekací listinu, protože nebyl čas na vyřešení různých problémů, které by nasazení přineslo, ovšem s tím, že se na tento požadavek v budoucnu opět podívá.

Přístup k požadavkům komunity je podle dmg04 založen na třech faktorech. Požadavky jsou vyřizovány na základě zpětné vazby komunity, časovými plány vydání a množstvím dostupných pracovníků, což znamená, že Bungie musí upřednostňovat obsah pro Destiny 2 na základě různých faktorů. Někteří hráči mohou upřednostňovat opravy a vylepšení starého obsahu, zatímco jiní touží po novém obsahu a nových úkolech, jako je například aktuálně Bad Juju. 

Takže, zatímco hráči Destiny 2 nyní nemohou jezdit po Merkuru na svých Sparrowech, je to pravděpodobně proto, že Bungie pracuje na něčem větším a lepším.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Bungie vysvětluje, proč stále není možné na Mercuru použít Sparrow

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.