Bungie vysvětluje, jak budou fungovat nové zakončovací pohyby v Destiny 2

Destiny 2 má být v mnoha směrech transformováno a půl roku poté, co se studio rozešlo se společností Activision se stane nezávislým a hru čeká řada změn.

Těmi nejzásadnějšími budou přechod na free-to-play titul, přechod z Battle NETu na Steam, podpora cross save a příchod nové placené expanze Shadowkeep.

Jednou z dalších drobných novinek, která do Destiny 2 s Shadowkeep zamíří je přidání zakončovacích pohybů. Ředitel hry Luke Smith k tomu uvedl:

Když se nepřátelé dostanou pod určitou hranici zdraví, objeví se indikátor, který bude informovat o tom, že může být použito speciální zakončení. Finišer bude mít svůj slot v podobě módu na dalším kusu armoru. Při vydání budou mít hráči k dispozici pouze jeden finišer, ale pracujeme na možnosti mít jich více“.

Plán je nakonec přidat randomizer zakončovacích pohybů, takže hráči budou moci při každé aktivaci vidět jiný pohyb.

Podle vývojářů budou zakončovací pohyby spotřebovávat určité množství Supry. Hráči by měli také mít možnost modifikovat své finišery, aby například z nepřátel získali další munici.

Destiny 2: Shadowkeep nevyžaduje k hraní vlastnictví žádné předchozí expanze Destiny 2, což je vůbec poprvé v historii studia.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Rozšíření Shadowkeep vychází 17. září.

Zdroj GamePress.cz

5 komentářů: „Bungie vysvětluje, jak budou fungovat nové zakončovací pohyby v Destiny 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.