Bungie vydalo trailer k nadcházejícímu raidu Garden of Salvation

Vydání nového raidu je vždy malým svátkem pro všechny hráče Destiny a ne jinak tomu je i v případě nadcházející výzvy s nazvem Garden of Salvation.

Všichni hráči světa chtějí být vždy mezi prvními, kteří se ponoří do tajemství nejnáročnější PvE aktivity této hry a i proto vydalo studio Bungie nový krátký trailer, který hráčům připomíná, že nový raid je již za dveřmi.

Trailer neodhaluje nic z toho, co bychom už nevěděli, ale i tak můžeme vidět šestičlennou skupinu Guardianů, kteří stojí na Měsíci před teleportační branou Vexů, která je následně přenese do Black garden, kde se celý raid následně odehrává.

Raid Garden of Salvation bude spuštěn v sobotu 10. října v 19:00 našeho času. Bungie také oznámilo, že jakmile první tým dokončí raid, tak se ve hře odstartuje Season of the Undying a odemkne se nový obsah hry, podobně jako tomu bylo v případě Forsaken expanze a The Last Wish raidu.

Předpokládá se, že po raidu se na mapě odemknou Vex Invasion zóny, které jsou aktuálně nečinné. Je pravděpodobné, že Vexové se budou transportovat na Měsíc při nějakém novém tipu Public Eventu.

Destiny 2: Shadowkeep je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.