Bungie uspořádá stream k představení Destiny 2 Season of Dawn

Studio Bungie odhalí své plány na nadcházející 9. sezónu ve streamu na Twitch, Mixer a YouTube začátkem příštího měsíce.

S názvem Season of the Dawn bude do Destiny 2 přicházet nový obsah a 9 sezóna je navíc nastavena tak, aby přinesla některé dlouho očekávané změny v sandboxu Destiny 2.

Bungie naplánovalo svůj stream pro Destiny 2: Season of Dawn na středu 4. prosince od 19:00 našeho času. Studio zatím nesdělilo jaký konkrétní obsah plánuje pro Season of the Dawn, ale slibují již jednou zmíněné změny v sandboxu hry., včetně přepracování některých stromů solárních podtříd jejichž cílem je učinit je vybalancovanějšími v PvP, jako je Crucible a Iron Banner.

Sezóna 9 Destiny 2 přinese také nerfnutí Recluse SMG, jejíž perk Master of Arms z ní učinil nutnost pro hráče PvE a to i přesto, že je primárně navržena pro PvP režimy. Xenophage, exotický kulomet představený s Shadowkeep je nastaven tak, aby získal 50% nárůst poškození proti AI nepřátelům.

Fanoušci mohou také očekávat určité informace o každoročním Dawning eventu, který oslavuje příchod Vánoc. Bungie zatím nesdělilo, zda se letos s tímto eventem vrátí také oblíbená minihra Sparrow Racing League, která byla k dispozici v prvním díle hry. Season of Dawn dorazí do Destiny 2  již 10. prosince.

Destiny 2: Shadowkeep je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.