Bungie ruší omezení pro neplatící hráče

Dnes Bungie vydá druhou část updatu související s DLC Curse of Osiris a to verze 1.1.1. To umožní všem hráčům co nezakoupili Curse of Osiris přístup k částem hry jako to bylo před DLC (prestige obtížnost a sezoní akce).

Tyto aktivity byly v základní hře formou end-game obsahu a mnoho z nich bylo zapotřebí k úspěšnému získání Achievementů a trofejí. Jejich uzamčení za nutnost vlastnit DLC se hráčům moc nelíbila. Dobrá zpráva ale je, že Bungie toto vyslechlo a s následujícím updatem tyto limitace odstraní. A end-game obsah bude opět přístupný všem i bez Curse of Osiris, vyjma specifických částí, které byli pouze v Curse of Osiris, což snad nebude příliš často.

Dobrá zpráva je, že jsme se dočkali činů místo pouhých slibů a tyto změny budou zaneseny v dnešní aktualizaci. Ta bude dostupná po plánované sedmihodinové odstávce serverů mezi 16:00 až 23:00 našeho času. Tou dobou budou servery vypnuté a bude vypuštěna aktualizace ke stažení. Sedm hodin je opravdu hodně dlouhá odstávka, ale Bungie má také dost věcí co opravit.

Bungie přidáním nových map do Crucible a nových Strike misí měli důvod posunout eventy jako je Faction Rally, Iron Banner, Trials of the Nine a Nightfall do nových oblastí tím i zvednout jejich level aby se nestalo jako v Destiny 1 to že staré raidy nikdo nechodil, protože již nebyli na dostatečné úrovni. Ovšem ve chvíli kdy by tyto eventy spustili všichni kdo Curse of Osiris nemají by se jich nemohli účastnit. Naštěstí si nyní vývojáři úvědomili, že obsah který byl dodán v základní hře by měl být pro všechny přístupný stále. I se všemi jeho eventy a akcemi. Dá se očekávat, že čas od času bude třeba Nightfall na striku z Curse of Osiris ale doufejme, že se to nebude dít moc často.

Na druhou stranu, ornamenty za splnění úkolů v základní hře nebyli. Takže ve chvíli kdy zapnou Iron Banner nemůžou hráči bez Curse of Osiris očekávat, že je dostanou taky.

Z důvodu všech těchto změn, Bungie také odložilo první Event z druhé sezony a tím měli byt Faction rally, které dle původních plánu měli startovat dnes. Nové datum zatím nebylo řečeno.

Výpis změn updatu 1.1.1

 • Prestige obtížnost na raidu Leviathan bude snížena zpět na power 300. Tím získají všichni hráči opět přístup do raidu
  • Toto zpřístupní trofej/chievement pro všechny hráče
  • Toto zpřístupní poslední část úkolu pro získání exotické zbraně v questu Legend of Acrius Exotic Shotgun
 • Trials Of The Nine bude vyžadovat Curse of Osiris pouze v případě, že bude probíhat na mapách dodaných v rozšíření Curse of Osiris
  • Toto zpřístupní trofej/chievement „Lest Ye Be Judged“ pro všechny hráče
  • Toto zpřístupní odměny, které byli při vydání Destiny 2 pro všechny hráče
  • Nové sezoní odměny přidané s Curse of Osiris, jako jsou Sezoní ornamenty, budou vyžadovat vlastnictví Curse of Osiris
 • Prestige obtížnost na Nightfall zůstává největší výzvou hry a zůstavá na power 330.
  • Došlo k úpravě trofeje/chievementu „The Prestige“, který nyní reflektuje pouze Raid
  • Do budoucna se plánuje třetí varanta obtížnosti aby bylo možné s každým dalším rozšířením zachovat relevantní obtížnost
 • Normání Nightfall bude Curse of Osiris vyžadovat pouze v případě, že bude probíhat na obsahu dodaném až s Curse of Osiris
 • Časově omezené eventy jako Iron Banner, Faction Rally a The Dawning budou k dispozici pro všechny hráče
  • Odkládá se první Faction Rally aby bylo zajištěno, že všichni hráči budou mít přístup a adekvátní odměny
  • Odměny z Iron Banneru Faction Rally, které byli při vydání Destiny 2 budou stále k dipozici všem hráčům
  • Nové sezoní odměny přidané s Curse of Osiris, jako jsou Sezoní ornamenty, budou vyžadovat vlastnictví Curse of Osiris

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.