Bungie příští měsíc nerfne dvě z nejlepších Crucible PvP zbraní

Studio Bungie odhalilo své plány nerfnutí dvou nejlepších hand cannonů a to Not Forgotten a Luna’s Howl, což jsou dvě nejpopulárnější zbraně v Crucible PvP.

Tato změna nastane až příští měsíc s příchodem Season of Opulence. Důvodem dle Bungie je fakt, že tyto dvě zbraně mají velmi nízký time to kill a je jen velmi málo zbraní, které jim mohou v přímém souboji konkurovat.

První změnou, která tyto zbraně postihne je redukce fire rate ze současných 180 za minutu na 150/min. V důsledku toho budou muset hráči vystřelit více krát než dosud. Kromě toho se změní také perk Magnificent Howl, který aktuálně po dvou precision hitech přiděluje bonusové poškození, dokud nepřítele nezabijete, nebo neminete. Nově bude tento perk garantovat bonusovou damage za body shots a ne precision hity. Studio informuje, že s tímto bonusem bude k zabití nepřítele stačit dvou precision hitů a jednoho body shotu.

Všechny tyto změny zcela jistě netěší majitelé těchto zbraní, protože k jejich získání nevede zrovna cestička vystlaná okvětními lístky růží, ale spíše jejími trny.

Dobrou zprávou je však, že Bungie o těchto změnách nejprve informuje a teprve následně je hodlá aplikovat, a ne naopak, což povede k diskusi. Vývojáři chtějí mluvit o svých plánovaných změnách a zjistit, jak na ně hráči reagují. Také chtějí na změny připravit všechny, kteří aktuálně o tyto hand cannony usilují.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.