Bungie potvrzuje, že se Venuše do Destiny 2 v Season 14 nevrátí

V loňském roce Bungie oznámili, že začnou znovu vydávat starší obsah Destiny 1 z Destiny Content Vault, počínaje raidem Vault of Glass. To vedlo ke spekulacím, zda se do Destiny vrátí také Venuše, jejíž součástí je právě zmíněný raid?

Pokud patříte mezi veterány hry, tak si jistě pamatujete, že raid Vault of Glas se otevíral v otevřené oblasti Venuše, kde vám mohli se vstupem do raidu pomoci náhodní  Guardiani, kteří se v dané oblasti zrovna nacházeli. To vedlo hráče k zamyšlení, zda se dočkají přidání kompletní Venuše. No, vypadá to, že tomu tak není a Venuše se do Destiny nevrací, alespoň prozatím.

Bungie vydal aktualizaci State of the Game v únoru 2021 a představil své plány pro Destiny 2, včetně zpoždění The Witch Queen. V tomto příspěvku na blogu Joe Blackburn vysvětlil: „měli byste očekávat, že tým pro raidy bude mít v rukávu několik triků, dyž se letos v létě pustíte do hlubin Venuše.“ To dále vyvolalo zájem komunity o to, zda se vrátíme do Venuše.

Začátkem tohoto měsíce Loïc Ralet , komunitní manažer společnosti Bungie, odpověděl na tweet slovy: „Vrací se Vault [of Glass raid], ne Venuše,“ jak uvádí DestinyNews + . To potvrzuje, že zatímco raid stále probíhá na Venuši, tak celá planeta se jednoduše nevrátí.

For those asking, Venus (patrol zone) will not be returning in Season 14 with the Vault of Glass release. | #Destiny2 #BeyondLight

— DestinyNews+ (@DestinyNewsCom) March 29, 2021

Vault of Glass byl první raid vydaný v Destiny 1. S vydáním raidu v Destiny 2 Bungie potvrdila, že byste měli očekávat určité změny. Není to poprvé, co Bungie upraví starší obsah a přizpůsobí ho Destiny 2, dojde také ke změnám v závodě World First pro Vault of Glass , protože se jedná o raid, který se vrací a jehož mechaniky hráče velmi dobře znají.

Právě teď se Season of the Chosen posiluje svou finální sadou sezónního příběhu, který vyšel minulý týden.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Bungie potvrzuje, že se Venuše do Destiny 2 v Season 14 nevrátí first appeared on GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.