Bungie potvrzuje, že nové zbraně z Faction Rally nejsou k dispozici

Většina se domnívala, že se jedná o bug, ovšem studio přichází s informací, že nové zbraně, které pro Faction Rally byly přidány společně s DLC Curse of Osiris nejsou ještě součástí nabídky Sezóny 2.

“Nové zbraně pro Fraction Rally představené s DLC Curse of Osiris nejsou momentálně k dispozici v rámci Engramových odměn Faction Rally. Tyto zbraně budou dostupné v průběhu této sezóny.”

Zpráva se objevila v oficiálním tweetu Bungie.

Fanoušci jsou tak opět rozhořčeni, že tuto informaci Bungie neuvedla ještě před zahájením eventu. Jedinou motivací jsou tak vítězní automatické pušky.

Celou situaci se snažil zmírnit komunikující režisér hry Christopher Barrett, který na Twitteru uznal, že se jednalo o špatnou komunikaci na straně vývojového týmu a slíbil, že se to v budoucnu nebude opakovat. Připustil také, že nedávná aktualizace blogu, naplněná plánovanými novými funkcemi, které dávali hře jiskru naděje, vzala díky této chybě za své.

Je tak minimálně podivné a zarážející, proč studio Faction Rally odložilo, když jej následně jako první event sezóny 2 spustí bez jediné změny? V podstatě je event pro hráče mající vše z předchozích konání naprostou zbytečností. Ach Bungie, Bungie….

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.