Bungie popisuje své rozsáhlé plány pro aktualizace Destiny 2 orientované na hráče

Bungie oznámila podrobnosti v dlouhém příspěvku na svém blogu, kde se režisér Luke Smith a Christopher Barret uznali, že studio musí být více transparentní a otevřít dialog s hráči.

“Náš tým pročítal zpětnou vazbu hráčů a pracoval na aktualizacích, které by měli vést ke zlepšení hry. Také jsme četli tvrdou kritiku ohledně našeho nedostatku komunikace a souhlasíme, že musíme být mnohem otevřenější.

řekli Barret a Smith.

Bungie publikovalo svůj blogový příspěvek namísto hostování živého vysílání, které bylo naplánováno na včerejší den a to po katastrofálním víkendu. Který se nesl ve znamení XP okrádačky.

Bungie tak rozšířilo seznam plánovaných vylepšení, která oznámila již před měsícem a to několik dní po spuštění PC verze Destiny 2. Některé z nich přijdou společně s DLC Curse of Osiris již 5. prosince a další potom o týden později 12. prosince. V roce 2018 se má objevit ve hře ještě další řada aktualizací, které mají hru vylepšit.

Bungie uvedlo, že má s dvěma prosincovými aktualizacemi dva cíle: zlepšit kvalitu života pro Destiny 2 , dát hráčům více odměn a větší kontrolu nad jejich získáním a poskytnout příležitosti pro utrácení Legendary Shardů.

Jakmile bude zveřejněna aktualizace a DLC 5. prosince, budou hráči moci zakoupit legendární engramy od Mastera Rahoola. Tato aktualizace také obnoví ekonomiku modů, což umožní hráčům demontovat modré módy pro možnost a šanci na získání legendární módů u Gunsmitha, který začne prodávat specifické legendární módy.

Update, který dorazí 12. prosince představí řadu dalších položek včetně oblíbených Three of coins, které se konečně vrátí i do Destiny 2, což má vést k ještě větší šanci na získání exotických předmětů. Ty bude také opět prodávat Xur společně s novou položkou nazvanou Fated Engram, který budete moci nakoupit jen jednou za týden a to za 97 shardů, ovšem bude vám garantovat získání exotického předmětu, který ještě nemáte. Legendární Shardy budou také sloužit k nákupu nového spotřebního materiálu, který bude zajišťovat vyšší odměny v Cruciblu a Strikách.

Od 12. prosince budou také hráči moci využít shardy a faction tokeny k nákupu specifického vybavení, které budou frakce nabízet, ale nejprve si budete muset odemknout možnost tyto předměty zakoupit. Pravděpodobně stejně jako v prvním dílu a to sloužením jednotlivým frakcím.

Jedna z největších změn, která je na 12. prosinec ohlášena je příchod nových zbraní s názvem Masterwork. Zdá se, že je to varianta legendárních zbraní, které vám budou moci padnout z legendárních engramů, ale i stávající zbraně budete moci upgradovat na Masterwork verze. K tomu ovšem budete potřebovat materiál získaný rozebráním jiných Masterwork zbraní. A co budou mít Masterwork zbraně za schopnosti?

  • Sledujte a zobrazte počet zabití s ​​touto zbraní (s možností volby mezi celkovým počítáním nebo počítadlem pouze pro Crucible)
  • Generování orbů por vás i vaše spoluhráče za pomoci multi-killů
  • Přidání stat bonusů, které budou vybrány náhodně a budou moci být měněny. (drobný návrat rollů)

Studio má v plánu Masterwork rozšířit i na další výbavu, kde bude například počítat vaše úmrtí.

Od 5. prosince také studio zavede ornamenty pro zbroj, které po vložení zbroj kompletně designově změní. Jedná se o podobné vylepšení, které bylo k vidění ke konci prvního dílu. Ornamenty budete moci získávat za různé aktivity a budou dostupné pro sety od Vanguarda, Crucible, Trials of the Nine, Iron Banner, Dead Orbit, Future War Cult, New Monarchy a Eater of Worlds Raid Lair.

Osud 2 - inventář lorda Shaxxe o klenutých zbraních a brnění

Kromě podrobného popisu dvou prosincových updatů pro Destiny 2 Bungie stanovilo i plány pro rok 2018. Nejprve na seznamu studia je hodnocení her v Cruciblu, spolu se systémem, který bude penalizovat lidi, kteří opouštějí soutěžní zápasy. Bungie také uvedla, že chystá lepší odměny ze Striků, Prestige aktivit i ztracených sektorů. Bungie také stále pracuje na snižování šancí, že dostanete exotiku, kterou už vlastníte. A na začátek roku 2018 jsou plánovány i soukromé zápasy v Cruciblu.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.