Bungie okradlo majitele základní hry Destiny 2 o zaplacený obsah a nutí je koupit DLC

Hráči prvního Destiny kritizovali studio Bungie kvůli tomu, že s každým novým rozšířením v důsledku navyšování Lightu klesala obtížnost stávajícího obsahu, čímž se striky a raidy stávaly extrémně jednoduchými a pro hráče přestali představovat výzvu.

To se Bungie v druhém díle snažilo jistě napravit, ovšem opět to vyřešilo tak trochu po svém a bohužel nekorektně k majitelům základní hry, kteří tak přišli o obsah, za který zaplatili.

Studio totiž navýšilo u Prestige verzí Nightfallu a raidu Leviathan z doporučeného Poweru 300 na 330, přičemž v základní hře lze dosáhnout max. Power 305. Prestige verze těchto aktivit  tak nyní nutí hráče k zakoupení DLC Curse of Osiris, aby jej vůbec mohli hrát.

Studio tím také zamezilo možnosti získání platinové trofeje, k jejímuž získání potřebujete jednu z výše uvedených aktivit dokončit právě na úroveň Prestige. Tento fakt je i proti pravidlům Sony, na které se v tomto ohledu řada hráčů již obrátila, to prý celou situaci již prověřuje.

Stejná situace panuje i u oblíbeného PvP režimu Trials of The Nine, který hráči bez zakoupení DLC také nemohou hrát a hra je je vyzývá k jeho zakoupení.

Hráči ve světě již žádají vráceni peněz, z důvodu okradení o obsah, který zaplatili dříve zaplatili.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.