Bungie odhaluje Activitu ‘The Sundial’ pro 9. sezónu Destiny 2

Guardiani se budou moci v Destiny 2 těšit na novou aktivitu nazvanou The Sundial, která bude vyžadovat cestování časem, aby znovu bojovali s Cabalskou Red Legion.

Bungie odhalilo nejnovější aktivitu Season 9 přicházející do Destiny 2. Jmenuje se “The Sundial,” a postaví hráče v nové šestičlenné aktivitě proti Cabalům. “The Sundial” začíná tam, kde končí strike The Undying Mind, ve kterém Guardiani porazí Vex bosse a změní průběh historie.

Nyní by tok času na Merkuru zničen Rudou legií, elitní kabalskou silou, která sloužila pod samozvaným Cabalským císařem Dominusem Ghaulem, jehož Guardiani zabili na konci Red War. Red Legion se snaží využít schopnosti manipulace s časem, které byly objeveny při porážce The Undying Mind, k přepsání jejich ztráty z Red War a hríči jim v tom musí pochopitelně opět zabránit.

Aby hráči zastavili Rudou legii, budou muset spolupracovat s novou postavou – známou jako největší titan všech dob. Tento titan postavil sluneční hodiny, které umožní Guardianům cestovat časem, aby se setkali přímo s Red Legion. Zpočátku tento titan plánoval použít sluneční hodiny k oživení jeho padlého přítele. Z přívěsu vyplývá, že hráči budou muset také splnit pro tohoto titána misi a pomocí slunečních hodin se pokusí zachránit padlého spolubojovníka.

Informace pochází z oficiálního webu společnosti Bungie a nového traileru.

Season 9: Season of Dawn představí nejen The Sundial, ale i další obsah. Hráči mohou očekávat nové exotické úkoly a získají nové exotické zbraně. S touto aktualizací také přijde nový artefakt, který opatrovníkům umožní přístup k něčemu, co se nazývá “The Lantern of Osiris.” Vrátí se také další slavná mapa z Destiny 1 a tak v PvP budou moci hráči znova bojovat na  Rusted Lands. To vše vypukne v Destiny 2 10. prosince.

Destiny 2: Shadowkeep  je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.