Bungie odhalilo obsahový kalendář Destiny 2: Season of Dawn

Včera Bungie odhalila řadu nových podrobností o Season of Dawn, která v Destiny 2 odstartuje již 10 prosince, jednou z nich byl i kalendář s obsahem, která během této sezóny bude vycházet.

Kalendář byl sdílen během večerního live streamu a detailněji si jej můžete prohlédnout níže v novince. Jak řada hráčů očekávala, tak velká část tohoto obsahu je zaměřena na noví PvE režim The Sundial.

Tento plán také potvrzuje, že Season of Dawn bude obsahovat dva exotické úkoly: jeden na Devil’s Ruin sidearmu a druhý na Bastion fusion rifli. Související questy budou spuštěny 7. ledna a 28. ledna.

Kalendář dále potvrzuje, že se vrátí i dva časově omezené eventy a to The Dawning a Crimson Days. Přesněji řečeno, The Dawning, který je oslavou zimní sezóny, se bude konat od 17. do 14. ledna a Crimson Days budou k dispozici od 11. do 18. února.

Jsme však velmi zvědaví na to, zda nová aktivita The Sundial bude schopna udržet zájem hráčů během nadcházejících měsíců. Absence nového raidu může totiž řadu fanoušků znepokojovat a podobné aktivity typu Court of Oryx hráče dlouho nebavily.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, Xbox One a PS4.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.