Bungie odhalilo detaily osmé sezóny v Destiny 2

Bungie je v těchto dnech na GuardianConu, každoroční herní konferenci na Floridě, kde odhaluje nové střípky k nadcházející expanzi Shadowkeep, včetně některých podrobností o osmé sezóně, která startuje současně se zmíněnou expanzí.

Nedávno odhalená sezóna s názvem Undying byla dosud zahalena tajemstvím, avšak většina hráčů předpokládala, že má něco společného s novými stinnými nepřáteli na Měsíci. Nyní se však ukázalo, že tato sezóna bude zaměřena na Vexe, kteří napadnou solární systém.

Zdá se, že Shadowkeep bude mít během sezóny 8 alespoň dvě minimální příběhové linie. Hlavní příběh se zaměřuje na Eris Morn a invazi stínů na Měsíci. Hráči se vrátí na známá místa, kde budou čelit staronovým nepřátelům. Nicméně, Bungie odhalilo, že během Season 8, proběhne invaze Vexů do sluneční soustavy, za dosud nezveřejněným účelem. To znamená, že hráči budou muset spojit své síly, aby mohli čelit tomuto nehynoucímu nepříteli.

Bungie také na GuardianConu předvedlo nové záběry ze spousty předělaných Patrol zón Měsíce, které budou moci hráči v Shadowkeep prozkoumávat, než se vydají prozkoumat, co ukrývá tajemná červená citadela.Jak můžete vidět níže, tak je jasné, že se Měsíc v Destiny 2 změnil opravdu hodně.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.