Bungie informuje o změnách, které nastanou v Prestige Raidu Destiny 2

Typicky totiž Bungie vždy vydávala obtížnější verzi raidu měsíc po spuštění standardní verze. Bylo tedy zřejmé, že Bungie na této obtížnější verzi něco mění a dnes víme, co to bude.

Ve svém týdenním blogu Bungie podrobně popsalo změny Prestige raidu v Destiny 2 a jsou vcelku podstatné.

Totiž nové změny přinesou, že spíše, než byste narazili na obtíž prostřednictvím tvrdších nepřátel a trochu odlišných herních mechanik, bude nová výzva zaměřena na loadouty a modifikace.

Loadouty – hráči budou muset vstoupit do raidu se specifickými třídami zbraní pro jednotlivé sloty, například v kinetickém slotu bude vyžadován kolt.

Vypadá to jako jedinečný způsob jak hráče přinutit, aby přehodnotili své zaběhnuté strategie. Obvykle totiž hráči testují několik loadoutů, aby zjistili optimální DPS, načež se od něj jen minimálně odchylují. Nový systém má toto změnit a hráči tak budou muset každý týden jít do Prestige raidu s jinou výbavou.

Modifikátory – vedle loadoutu bude Prestige raid obsahovat i náhodný modifikátor, který bude hráčům dávat určité zvýhodnění. Ovšem na rozdíl od Nightfallu budou raidové modifikátory zaměřeny na bonusy z precision nebo melee damage.

Otázkou ovšem zůstává, zda Bungie uzpůsobí i odměny tak, aby stáli za námahu s Prestige verzí. Ovšem do května má Bungie vcelku dost času na to aby vše vyřešila.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.