Bug v Solstice of Heroes odstranil challange

Máme za sebou první týden honby za novým Solstice of Heroes armorem, avšak ne vše probíhá jak by mělo. Těsně po resetu Bungie na svém twitteru oznámili, že kvůli bugu musí deaktivovat týdenní challagne za kterou byste jinak získali power odměnu a stále není jisté kdy ji obnoví.

Přitom to byla jedna z jednodušších odměn, jak získat nový gear. Challange byla spjata se speciální zónou EAZ, která byla připravena speciálně pro Solstice event. Úkolem bylo po vyzabíjení minibosů a hlavního bose otevřít co nejvíce truhel s odměnami. Následně po několika průchodech a dostatku otevřených truhel vám Eva Levante na Toweru dala power odměnu. Tuto challenge ale Bungie vypnulo z důvodu, že odměna nepadá korektně.

To mnohé zamrzí, protože se jednalo o celkem jednoduchou power odměnu, která mohla lidi zvednout nad soft cap 1050 power. Avšak pokud padala odměna chybně Bungie pravděpodobně nechtěli abyste „ztráceli“ čas 😀 . Naštěstí pokud plníte úkoly pro nový Solstice armor tam žádná chyba není a můžete vesele zónu využívat. Škoda jen té bonusové odměny.

Přitom to nebyla jediná chyba. Pár dní před touto, dokonce nefungovali násobiče, které vám měli pomoci při dokončování dalších postav. Tato chyba je naštěstí již opravena.

Pro kompletní odemknutí armoru jste beztak nuceni EAZ zónu navštívit tolikrát, že možná následné běhání kvůli power odměně už není příliš zábavné.

Zdroj: Twitter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.