Bug v Destiny 2 zvyšuje díky Exotice damage ostatních zbraní o 25%

Tento týden odstartovala v Destiny 2 6. sezóna, nazvaná Season of the Drifter, která majitelům Annual Passu přináší nový obsah v podobě Gambit Prime, Reckoning a nového vybavení.

Kromě nového obsahu Bungie také vydala aktualizaci 2.2.0, aby zlepšila a opravila řadu herních problémů, ale také se zdá, že někteří hráči tím dostali neúmyslně buff. Bylo zjištěno, že vybavení se exotickou fúzní puškou One Thousand Voices přidává 25% buff na primární i sekundární slot.

Během testu na Leviathan Raidu si Gladd, který o chybě ve hře informuje, všiml navýšení poškození u jeho revolveru, který bez buffu má poškození 746 dps a s nasazenou exotickou fúzní puškou One Thousand Voices se poškození zvedlo na 918 dps. A jak se zdá, tak 25% buff funguje na jakoukoliv zbraň, která je nasazena společně s One Thousand Voices.

Je třeba poznamenat, že tato chyba v současné době ovlivňuje pouze PvE Destiny 2: Forsaken a nehrozí tak narušení vyváženosti v PvP, jako je Crucible. Ovšem v to neplatí pro Gambit Prime, kde hráči bojují také proti AI nepřátelům. Zde mají hráči vybaveni One Thousand Voices značné zvýhodnění.

Aktualizace 2.2.0 upravila také další zbraně, například snížila rezervní munici pro Sleeper Simulant a Whisper of the Worm a také zvedla power cap na 700. Navíc Year 2 armor nyní padá s náhodnými perky.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.