Black Armory přinese do Destiny 2 nové exotiky

S pátou sezonou a novým rozšířením Black Armory přijde do hry zbrusu nová firma na zbraně. Mělo by se jednat o ultimátní frakci, která se do teď stranila Vanguardů, protože nebyli hodni jejich kvalitních zbraní.

Le Monarque

Exotický luk, který by si mohl brát inspiraci od Overwatch hrdiny Hanzo. Pokud se trefíte do černého “precision hit” obdrží vaše kořist extra poškození. Které bude podobně jako tenkrát u Thorna požírat vaši kořist zevnitř. Bohužel není extra rychlý takže bude vhodnější spíš na PVE. Avšak na Guardiany co vám vždy utečou jen s minimem života tak by je tenhle šíp dodělal i za rohem.

Izanagi’s Burden

Sniperka, která svou sílou strčí do kapsy celej Wisper of the Worm je tahle kráska. Její spešl perk je, že pokud podržíte nabíjení všechny náboje v zásobníku se spojí do jedné mega střely. Ta nejen, že má mnohem ale mnohem větší DMG ale hlavně i mnohem větší range. Sami v Bungie podotkli, že tohle je sniperka, která dá na jednu ráno do těla.

Anarchy

Na závěr granátomet, který si bere inspiraci u Fallenů. Nábojnice které vystřelí se přilepují na povrch a vysílají do prostoru elektrické výboje. Jdou dokonce spojovat do větších uskupení a tím omráčit celou skupinku. Tím to je idalní zbraň na zastavení celé skupinky nebo vytvoření dočasného štítu.

Toto jsou potvrzené exotiky v novém rozšíření. To bude spuštěno již příští týden pro všechny majitele Anual pass na PS4, Xbox nebo PC.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.