Beyond Light ViDoc odhaluje příběh a Season of the Hunt

Bungie dnes vyvrcholilo měsíce budované očekávání nového rozšíření 15 minutovým ViDocem. Video se ponoří do toho, jak se hra letos v listopadu změní, a odhaluje zbrusu nový příběh a informace o hře a nadcházející sezóně.

Během léta padlo v Bungie rozhodnutí že rozšíření musí opozdit o 6 týdnů. Tím se ovšem Destiny dostalo do startovacího okna mnoha dalších vlajkových titulů. Zatímco konkurence bude tvrdá, ViDoc ukazuje, že Bungie má stále nějaká esa v rukávu.

Prezentace začíná tím co o Temnotě víme a jejím příběhu, který byl dlouze vyprávěn v Season of Arrivals a který bude plynule pokračovat do dalšího rozšíření. Důsledky jsou obrovské, jedna scéna ukazuje na dočasné příměří mezi Cabaly a lidmi, kteří společně čelí existenční hrozbě. Jak se temné vyprávění blíží k vyvrcholení, hráči možná budou nuceni znovu prožít velký Collaps, zničující událost z dávné historie.

To vede přímo k síle Stasis, novému prvku přicházejícího s Beyond Light. Stasis bude samostatným elementárním typem poškození a bude zahrnovat jeho přizpůsobitelné podtřídy. To bude provedeno pomocí nových typů itemů nazvaných Aspects a Fragments, které přidávají nebo odečítají staty hráče a zároveň přidávají nové funkce nebo mění ty stávající u jeho schopností. Například Warlock je může použít pro mrazivý Rift, který při vytvoření promění blízké nepřátele v led. Stejně tak chce Bungie představit exotická brnění, které radikálně změní styl hry a stane se základem pro sety hráčů.

Jak budou hráči prozkoumávat nové síly na Europě, narazí také na zařízení Clovis Bray ještě z dob Golden Age, které zde zanechala rozpadlá kolonie. Europa byla navržena tak, aby ukrývala co nejvíce tajemství a divů. Tato dosud neprozkoumana a zbrusu nová destinace se vyznačuje také novým systémem počasí. Jeho hlavním rysem jsou dynamické sněhové bouře, které přicházejí a odcházejí, když hráči prozkoumávají ledovou tundru. Tyto extrémní povětrnostní podmínky radikálně změní způsob, jakým budete reagovat na okolí a okolí na vás.

Shaw Han Cosmodrome vendor Destiny 2: Beyond Light

Vedle Europy se vrací také Cosmodrome, který byl upraven tak, aby odpovídal standardům Destiny 2. Nový Cosmodromenabídne původní příběhové okamžiky z Destiny 1, ale propojí je jedinečným způsobem, aby hráčům, zejména nováčkům, poskytl komplexní zážitek. Nedávno oznámená postava, Shaw Han, bude vendorem právě na Cosmodromu.

Ke konci se rozmluvili také trochu o nadcházející sezóně Season of the Hunt, kde se děj bude točit okolo Xivu Arath, sestry Savathun the Witch Queen. Tento Hive God bude těžit z příchodu temnoty a pokusí se vybudovat armádu corrupted ve středu sluneční soustavy. V rámci sezónní aktivity budou hráči odrážet nájezdy Hivů, které se objeví v různých destinacích. Osiris spolu s Uldren Sov nás provede touto kampaní. Takže teorie o mrtvém princi, kterého na konci příběhové kampaně Forsaken oživil ghost se naplnili.

Zdroj: Gamerant.com

3 komentáře: „Beyond Light ViDoc odhaluje příběh a Season of the Hunt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.