Beyond Light přinese změny raidových modů

Není novinkou, že Bungie připravuje velké změny s příchodem nadcházející expanze Beyond Light, jako zbraně, planety a aktivity. Jedna z těchto změn se týká raidů a to konkrétně, jak se výstroj, která padne jako odměna za dokončení těchto činností, bude měnit raidy aby byly přínosnější a měli lákavější odměnu.

Bungie ve svém blogovém týdeníku „This Week at Bungie“ shrnuli, jak se budou zatím měnit menší aspekty Destiny 2 v Beyond Light. Jako je to, jak nadcházející expanze změní zkušenosti pro nové hráče, jedním z klíčových nových detailů, je změna přicházející v módech pro raid armor.

Nová změna spočívá v tom, že každý nový raid armor získaný po až Beyond Light výjde bude obsahovat pátý raid-specific mod slot, který starší a neraidový armor nebude obsahovat. Záměrem této změny udělat kořist specifickou pro raid a více prospěšnou pro hráče, kteří se účastní těchto koncových aktivit, a to tak, že budou odměny dávat speciálně a výhradně za raidy. Měnit se však budou i mody, které budou do těchto slotů směřovat a které jsou již pro tyto činnosti k dispozici, přičemž mnohé z nich budou mít specifické využití a jiné budou odstraněny.

Odstranení těchto modů jednoduše znamená, že výhoda modů, konkrétně těch, které zvyšují poškození proti určitým nepřátelům, jako jsou proti Takenům nebo proti Hivům, bude klesat. Navíc tyto mody budou také specifické pro každý raid, což znamená, že mody pro The Last Wish nebudou mít žádný další efekt v Garden of Salvation nebo nadcházejícím raidu v Beyond Light. Celkově tyto změny udělají z raidů mnohem užitečnější zážitek, protože každý běh by měl být teoreticky lépe zvládnutelný, protože hráči budou stále získávat nový armor a budou hrát s armorem specifickým pro konkrétní raid.

Vzhledem k tomu, že se spuštění expanze Beyond Light připravuje na jeden z nejlepších okamžiků, kdy začít hrát Destiny 2, budou tyto nové změny přicházející do hry pravděpodobně tento zážitek nadále zlepšovat. Raidy jsou již jedním z nejlépe přijímaných prvků hry, takže zajistit, aby tyto aktivity byly přínosnější, je pro zkušené hráče jednoznačně krok správným směrem. Takže i když to může vyžadovat, aby hráči vyrazili na raidy a lovili duplikáty armoru, který už mají, nová kořist a nové módy přinesou starým i novým aktivitám mnohem lepší a užitečnější odměny.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.