Beyond Light maximální a Pinacle power

Tak jako s každou sezónou i součástí dalšího rozšíření budou nové limity Power level a v Bungie tato čísla nedávno zveřejnili.

Úroveň Power je jedním z nejdůležitějších prvků v Destiny 2. V „This Week At Bungie“, pravidelném příspěvku na oficiálním blogu Bungie, představili své plány na další rozšíření, včetně změn v průběhu hry. Současný strop power je 1060 a budete jej moci zase zvýšit ve chvíli kdy odstartuje nová sezóna, kampaň a příběhové mise. Než tento obsah dokončíte, měli byste být kolem 1200. Pak se mohou propracovat pomocí powerful a pinnacle engramů až do 1260.

Jakmile 10. listopadu odstartuje další sezóna, hráči mohou dosáhnout následujících zastřešení Power:

  • Soft: 1200
  • Powerful: 1250
  • Pinnacle: 1260

Bungie navíc vydalo nový trailer Beyond Light, který vyzdvihuje mnohé z obsahu, který hráči zažijí. Budou odhaleny některé záhady nechvalně známých pyramidových lodí, vrátí se nepřátelé z minulosti a také pár starých přátel. V upoutávce se podívají také na Europu, měsíc obíhající Jupiter, který je hlavním dějištěm nadcházející expanze. Je to chladné, nemilosrdné místo, takže se Guardiani budou muset rychle přizpůsobit mrazivým podmínkám. Činí tak přijetím nové podtřídy Stasis, která přidává schopnosti, jež zmrazují a zpomalují nepřátele.

Nové rozšíření přináší nové armory a zbraně, v brzké době také nové transmodifikace. To jak to je teď, je trochu dřina získat dokonalý vzhled, který by si každý Guardian přál. Ale brzy, podle režiséra hry Luka Smithe, si již vysněný vzhled vyberete podle všeho co máte v kolekci. To znamená, že hráči už nebudou muset hromadit své oblíbené kousky. Mohou je bez obav smazat a poté si z kolekce vytáhnout vzhled jaký se jim líbí. To výrazně pomůže uvolnit místo těm co mají přeplněný valut armorem co se jim jen líbí.

Zdroj: Gamerant.com

1 komentář: „Beyond Light maximální a Pinacle power

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.