Beyond Light chce navodit pocit ze Super jako v Destiny 1

S přizpůsobitelnými podtřídami, které se objeví Beyond Light doufá Bungie, podle režiséra Luka Smithe, že se „trochu vrátí k pocitu z Destiny 1“.

Smith a generální manažer Mark Noseworthy diskutovali o tvorbě Beyond Light v posledním čísle časopisu Edge a Stasis byla středem zájmu. „To, o co se snažíme se Stasis a ovládáním Temnoty, je ukázat vám jako hráči více svobody,“ říká Smith.

„Myslím, že se snažíme trochu vrátit k pocitům z Destiny 1,“ dodává a opakuje tak pocity mnoha hráčů Destiny 2 (včetně mě), „ale upravil je podle toho, jak dnes uvažujeme a jaké systémy používáme.“

Na rozdíl od základních podtříd Destiny 2 a dovednostních stromů zavedených v Forsaken, podtřídy Stasis lze přizpůsobit prostřednictvím Aspektů a Fragmentů, které přidávají jedinečné aktivní a pasivní schopnosti. Vaše granáty, melee utoky a schopnosti jsou nastaveny, ale jiná Aspekt může zcela změnit styl hry tím, že dá těmto schopnostem nové využití nebo bonusy, jako třeba mrazivou rift u Warlocka nebo Areal Dive pro Huntera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.