Aura výzvy, Transmat efekty a truhly s lootem

Beta na PC probíhá od pondělka pro ty co měli předběžný přístup. Bylo známo, že PC beta se od té konzolové bude lišit a bude to novější build. Youtuber Arekkz se podíval na nějaké aury, které hráči mohou získat za plnění výzev. Jedná se o podobné ohnivé efekty jako byli v Destiny 1 při splnění NightFallu.

Další zajímavostí jsou transmat efekty, neboli efekt který vaše postava dostane když se spawnuje do hry, je spjata s vaší lodí. Ve videu je vidět několik variací, jak od základní modré, tak ale i zelené ohně, červený Crucible crest nebo fialový JadeRabbit. Jistě to bude další zajímavé odlišení od jiných hráčů. Je pravděpodobné, že tyto kosmetické vylepšení opět půjdou kupovat u okýnka Everis jako v Destiny 1.

Ve videu je patrné, že hodnotu Light, která v Destiny 1 ukazovala vaší kompletní sílu nahradila hodnota Power. Je to pochopitelné zvlášť když nám Ghaul veškeré světlo sebral. Veškeré vybavení tedy nově bude počítat s Power. Jak jsme psali již nebude nutné mít nasazeny věci s největší hodnotou Power, při dekódování engramů.

Z elitních (žluty healthbar) nepřátel budou nově padat truhličky ve kterých budou tokeny, glimery a engramy. Tokeny se budou lišit pro každou oblast kde se nacházíte a odevzdáním tokenu budete získávat reputaci. Něco podobného bude platit i pro engramy, každá oblast má specifický drop. Bohužel během bety truhlička nešla otevřít.

Video se také lehce otírá o raid, který se pravděpodobně bude nacházet na měsíci Nessus. Pokud jsou spekulace správné tak na Nessu je loď Leviathan zaparkovaná, nebo alespoň se tam nachází něco co tvarem až příliš připomíná zveřejněný concept-art. Více o raidu v předchozí novince.

Destiny 2 vychází pro konzole už příští týden. Právě probíhající beta na PC končí 31.8. a hru si majitelé PC užijí od 24.10.
Na celé video se můžete podívat níže:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.