Aktualizováno: Díky chybě v Destiny 2 si hráči myslí, že se do hry vrátí Dreadnaught z DLC Taken King

Aktualizace:

Bungie oficiálně prohlásilo, že načítací obrazovka k Drednaughtu v akční sci-fi hře Destiny 2 není součástí následného obsahu. Bungie s informací přišlo v týdenním blogovém příspěvku. Studio tvrdí, že tato načítací obrazovka je zbytkem z vývoje hry a v budoucnu tuto chybu opraví. Bungie také informuje, že Destiny 2 je tak velké, díky čemuž se téměř vždy hráči s nějakou podobnou chybou setkají.

Původní zpráva:
Oryxova loď známá pod názvem Dreadnaught přibyla do prvního dílu Destiny s DLC the Taken King a nyní si hráči myslí, že se objeví i v Destiny 2.

Celá spekulace se objevila na základě toho, že hráči Destiny 2 objevili tento týden velmi zajímavou chybu, která naznačuje, že se v nějakém okamžiku opětovně hráči navrátí na Taken Kingův Dreadnaught.

Více než jeden hráč oznámili, že viděli načítací obrazovku Saturnu doprovázenou velmi zřetelnou hudbou z Drednaughtu. Saturn rozhodně není lokací, kterou by nyní mohli hráči Destiny 2 navštívit, ale její význam je blízce spjat s Oryxovou lodí.

Pokud se podíváte pozorněji na video níže, tak si mlžete povšimnout, že se jedná o něco více než jen o zapomenutý zbytek z předchozí hry, jelikož obrázek, který se objeví v Destiny 2 má mnohem větší kvalitu, než jaká byla při příletu v Destiny 1.

Hráči mají už dlouho podezření, že opět navštíví Saturn, Drednaught, nebo obě tyto lokace v určitém bodě Destiny 2. Teorie je taková, že Bungie nám tyto lokace nabídne v průběhu této sezóny, než jako další velkou expanzi. Navíc, samo Bungie již dříve potvrdilo, že s Forsaken bude do hry přidávat jen menší lokace a ne zcela nové planety. To nutně nevylučuje navrácení míst, zvláště s ohledem na to, že Dreadnaught ani není planeta.

Asi by nebylo překvapením, kdyby některý z Oryxových sourozenců usedl na jeho trůn a hodlal se vrátit zpět k Saturnu dokončit jeho dílo.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Aktualizováno: Díky chybě v Destiny 2 si hráči myslí, že se do hry vrátí Dreadnaught z DLC Taken King

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.