AKTUALIZACE: Bungie odhalilo podrobný plán připravovaných aktualizací pro Destiny 2

Bungie řeklo, že jejich plán se mlže v průběhu měnit a dnes studio provedlo ve svém plánu první změny, aby se vrátilo k některým prvkům. “Snažíme se zajistit, aby každá funkce, kterou přidáváme, byla dostatečně kvalitní” režisér Christopher Barrett. Na aktualizovaný plán se můžete podívat níže.

22

Harmonogram tak následuje poměrně dlouhý blogový příspěvek režiséra Christophera Barretta, ve kterém popsal plány studia pro rok 2018. Nyní studio přichází s přesnými termíny toho, co mohou hráči očekávat.

“Všechno, co najdete níže, bude, obdrží každý hráč Destiny 2 bez ohledu na to, zda vlastní či nevlastní DLC Curse of Osiris”

Barrettt také poznamenal, že existují další velké projekty, které jsou v současné době ve vývoji, což je možná odkaz na systémové změny, jako hromadné mazání shaderů, či úprava Eververse. Ani jedna z těchto věcí však není v níže uvedeném harmonogramu.

Včera Bungie vydala svou první významnou aktualizaci tohoto roku, která aktualizovala Destiny 2 na verzi 1.1.2 a přinesla nové funkce, jako Masterwork brnění, či změny v odměňování při průchodu Raidy.

Další velký update s označením v1.1.3, je naplánován na 27. února. Ten přinese Nightfall Scoring a High Score Tracking podobně jako tomu bylo na konci D1. Také má redukovat duplicitní drop exotic.

Bungie má v úmyslu uvolnit v1.1.4 o měsíc později, tedy 27. března. Tato aktualizace bude zaměřena hlavně na Crucible a poprvé přinese režim 6v6 a jak se zdá zatím jen v Iron Banneru. Rovněž zavede tresty pro hráče, kteří opouštějí Crucible zápasy.

Ovšem až sezóna 3, která bude zahájena v květnu, přinese hráčům s verzí 1.2 Private Matches, Masterwork exotic, či dokonce Prestige verzi raidu Leviathan – Eather of Worlds, což je pět měsíců po uvedení jeho klasické verze.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.