Activision chce více mikrotransakcí v Destiny 2

O tom, že DLC Forsaken byl od Bungie rozhodně krok správným směrem není pochyb, což dokazuje také naše recenze, která tomuto rozšíření vynesla 8,5 bodu z celkových deseti a projevilo se to i na přívalu hráčů.

Activision Publishing, šéf Coddy Johnson uvedl, že společnost chce “zlepšit tempo inovací a kadencí obsahu v herních kampaních”.  a tímto účelem se společnost Activision také zabývá novými způsoby, jak zapojit hráče a vydělat více peněz prostřednictvím mikrotransakcí, přičemž toto prohlášení platí pro všechny značky společnosti Activision, a to nejen pro Destiny 2: Forsaken.

“Jak jsem již řekl, některé z našich licencí jsou nedostatečné … a budeme i nadále prosazovat inovace a nový obsah, abychom vedli k silnější angažovanosti a generování příjmů v hře.”

V současné době mohou hráči Destiny 2 koupit měnu zvanou Silver, kterou lze získat výměnou za skutečné peníze. Silvery přitom hráči mohou uplatnit k nákupu kosmetiky (Bright Engrams, Bundles atd.). 

Zbývá ještě vidět, jakým způsobem chce společnost Activision pokračovat v mikrotransakci nebo jaké kroky podnikne, ale není překvapením, že společnost Activision bude na mikrotransakce více tlačit vzhledem k faktu, že v loňském roce vydělala 4 miliardy dolarů. Přestože další krok s mikrotransakcemi je zatím neznámý, další DLC přicházející do Destiny 2  je Black Armory. 

I tak je jasné, že pokud budou mikrotransakce jiného, než kosmetického tipu, tak se hráči budou opět ozývat, podobně jako tomu bylo v loňském roce, takže společnost Activision bude muset jednat velmi opatrně.

Destiny 2: Forsaken  je nyní k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Activision chce více mikrotransakcí v Destiny 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.