Hráči se snaží rozlousknout šifru uvnitř sběratelské edice

Do startu Beyond Light ještě pár týdnů chybí, ale horliví hráči už začali řešit některé nová tajemství, které si pro ně v Bungie připravili. Ačkoliv je hra k dispozici až 10. listopadu, sběratelské edice už některým dorazili v předstihu – a přicházejí se speciálním rébusem k rozluštění pro chytré a zapálené hráče.

Svétící Splinter of Darkness z Beyond Light sběratelské edice je ono místo, kde puzzle začíná, protože předmět je trochu víc než jen svítící replika. Na modelu najdete další tlačítko popsané jako „code“ a po stisknutí začnou modrá světla na Splinteru blikat ve zdánlivě náhodném vzoru. Vzor však není tak úplně náhodný, protože modrá světla ve skutečnosti blikají morseovkou.

Uživatel Melmsie na twitteru sám morseovku neovládá, ale sběratelskou edici již obdržel a zveřejnil video, aby ostatní hráči mohli tuto morseovku vyřešit. Tajemství tím však nekončí, protože v deníku, dopise a pohlednici, které lze také nalézt ve sběratelské edici, se objevují i některé další záhady.

Zatímco většina nápisů a popisů na těchto se točí okolo příběhu Beyond Light a poskytuje další pozadí příběhu, abyste se více dozvěděli o nepříteli Eramis, některé obrázky obsahují další útržky morseovky. Fanoušci nedělalo žádný problém tyto zprávy rozšifrovat a hráče odměňuje exkluzivními emblémy. Přestože se některé kódy stále musí dešifrovat, zdá se, některé, o kterých jsme psali včera, si můžete již dnes na stránkách Bungie redeemnout.

Vzhledem k tomu, že se Destiny 2 má za pár týdnů navždy změnit, je příjemné vidět, jak Bungie před vydáním Beyond Light odměňuje oddané fanoušky nějakými věcmi navíc. Zatímco třítýdenní čekání bude pro skalní Guardiany stále vyčerpávající, řešení hádanek a získání pár emblémů navíc by mohlo pomoci zabít alespoň nějaký ten čas.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.