IO

„Io bylo posledním místem, které navštívil Traveler a místo velkého zájmu jak pro lidstvo, tak pro stroje Vex. Red legion se také snaží odhalit tajemství a sílu tohoto místa. Odhaluje nové zdroje síly, které jim pomohou v jejich snaze ovládnout naše světy. Je jen na vás, abyste toto místo ochránili a zachovali si jeho skvělé dědictví. „

Během Červené války se Io stalo válečnou zónou pro Guardiany , Červenou legii , Duskový dům a Vexe. Io bylo konečné místo, které ovlivnilo světlo ve sluneční soustavě . Io je také posvátná půda pro Warlocky.


Přehled

IO občas nazýván jako Jupiter I je jeden z velkých měsíců planety Jupiter.

V posledních dnech Zlatého věku byl Traveler uprostřed terraformování měsíce IO, když zjistil, že se blíží Temnota. Opustil měsíc, který uprchl na Zemi.  V důsledku toho na IO klimata a geografie nepodporuje tradiční zemědělství, protože některé zbytky původní atmosféry zabraňovaly růstu rostlin. Hora Echo Mesa, se stala populárním poutním místem pro Guardiany. Jedna z legend z Nine je, že někteří z původních Awokeni, kteří se povznesli do duševní formy a žijí uvnitř složitých konfluxů Jupiter-IO.


Lokace v regionu

  • Echo Mesa
    • Javelin-4 (Crucible Mapa)

BUDE POSTUPNĚ DOPLNĚNO


Obrázky a videa